Млад вратар с геройски намеси за успеха на сините срещу ЦСКА

Икономист

Икономист

iconomist.bg

newsroom@iconomist.bg

Oтборът на Левски осъществи обрат във Вечното дерби и след рано допуснат гол във вратата си, успя да върне два за крайното 2:1 срещу ЦСКА в мач от 23-я кръг на Първа лига. Герой в мача беше младият страж на Левски, отличил се с няколко фантастични спасявания.

ЦСКА започна вихрено и набързо създаде няколко моменти на напрежение пред Кръстев. В петата минута Арсенио Нунес получи топката на границата на наказателното поле и с премерен удар отбеляза за 0:1.

В 70-а минута Китанов фаулира Яблонски и Роман Прохазка от дузпа възстанови равенството - 1:1. Осем минути по-късно след центриране отляво Яблонски се извиси с глава и отбеляза втори гол - 2:1.